שלוחות המועצה

תיאור תפקיד

שם עובד

מס' שלוחה

מייל:
@arara-ara.muni.il   

 

פקידת קבלה

סאמיה עזב

301

info@arara-ara.muni.il

 

הנהלה:

 

 

 

ראש המועצה

מדר יונס

305

Mudary@arara-ara.muni.il

לשכת ראש המועצה

סאמיה כבהא

304

samyak@arara-ara.muni.il

ממלא מקום ראש המועצה

וגיה מסעוד

323

wajehm@arara-ara.muni.il

עוזר ראש המועצה

נואף דעייף

322

Nawafd@arara-ara.muni.il

יועץ משפטי המועצה

מקדאד שיך עבד 

326

Mkdad@arara-ara.muni.il

מבקר המועצה

סאמר סעד

317

Samers@arara-ara.muni.il

יועצת מעמד האישה

אנהאר מסארווה

324

Anharm@arara-ara.muni.il

 

לשכת מנכ"ל

 

 

 

מנכ"לית המועצה

רוואידא יונס

303

Ruwayday@arara-ara.muni.il

מזכירה

יתרב ג'הגאה

302

yathreb@arara-ara.muni.il

משאבי אנוש

אמאל יונס

328

Amal@arara-ara.muni.il

מנהל רכש

 

333

 

מוקדן

 

 

 

 

מחלקת גזברות:

 

 

 

גזבר המועצה

 

307

 

שכר

מחמוד אבו הלאל

318

mahmoodh@arara-ara.muni.il

תשלומים לספקים

פוזייה סייף

316

Fawzeyas@arara-ara.muni.il

הנהלת חשבונות

חכם יונס

315

Hakamy@arara-ara.muni.il

רואה חשבון

אחסאן כעבייה

319

Ihsank@arara-ara.muni.il

מזכירה

מונה עזב

306

Mona@arara-ara.muni.il

 

מחלקת גביה

 

 

 

מנהל גבייה

ח'אלד שקארא

366

Gvia@arara-ara.muni.il

קופאית

עסמת יונס

367

Esmaty@arara-ara.muni.il

אכיפה

 

364

 

ועדת הנחות

אינאס אבו סאלם

368

Enasa@arara-ara.muni.il

פקידת קבלת קהל

מרווה מחאגנה

362

 

פקידת קבלת קהל

סלמה אבו ג'זאלה

363

 

פקיד שומה

 

365

 

 

מחלקת חינוך:

 

 

 

מנהל המחלקה

עבד אלסלאם יונס

309

Abedy@arara-ara.muni.il

מנהלנית המחלקה

סהאד אבו הלאל

327

sohadk@arara-ara.muni.il

מזכירה

איה יונס

332

ayay@arara-ara.muni.il

רכזת גיל רך

אמירה מראזקה

329

Ameeram@arara-ara.muni.il  

קב"סית

ורוד מסארווה

331

Woroodm@arara-ara.muni.il  

קב"סית

רסמייה מרזוק

330

Rasmeyam@arara-ara.muni.il  

קב"סית

סוהא זבארקה

331

 

רכזת צילה

סוהיר מרעי

332

soherm@arara-ara.muni.il  

 

מחלקת פסיכולוגים :

 

 

 

מנהל המחלקה

עאדל ג'דעאן

 

Adelg@arara-ara.muni.il     

מזכירה

נדא עזב

370

 

 

שהד מסעוד

337

shahd@arara-ara.muni.il     

 

סוסאן מלחם

336

sawsanm@arara-ara.muni.il     

 

עלי מסלמאני

341

alim@arara-ara.muni.il  

 

וסים מסרי

340

waseemm@arara-ara.muni.il     

 

בהיג' שיך עבד

342

baheeja@arara-ara.muni.il     

 

מוחמד מנאסרה

342

mohammedm@arara-ara.muni.il     

 

קייס להואני

369

kaisl@arara-ara.muni.il     

 

מחלקת הנדסה:

 

 

 

מהנדס

מחמוד עיסא

311

Mahmoode@arara-ara.muni.il  

מזכירה

סוהא מסארווה

310

Soham@arara-ara.muni.il  

עוזרת מהנדס

אכראם אבו ליל

325

Ekramm@arara-ara.muni.il  

 

עובדות סוציאליות:

 

 

 

 

רשא יחיא

351

Rashay@arara-ara.muni.il  

 

וג'וד גרה

359

Wojoodg@arara-ara.muni.il  

 

וופא עסלי

354

Wafaaa@arara-ara.muni.il  

 

מנאל עקל

350

Manala@arara-ara.muni.il  

 

אסמאא ג'זייל

338

Asmaag@arara-ara.muni.il  

 

דימה אבו אלעילה

353

Dema @arara-ara.muni.il  

 

מרים יונס

344

maryamy@arara-ara.muni.il  

 

מונה יונס

345

Monay@arara-ara.muni.il  

 

ארווה אבו פול

357

Arwaa@arara-ara.muni.il  

 

לינדה יונס

349

Lenday@arara-ara.muni.il  

 

מירה שיך עבד

352

Miras@arara-ara.muni.il  

 

אמאני אבו ליל

346

Amania@arara-ara.muni.il  

 

אמיר אבו חסיין

356

Ameera@arara-ara.muni.il  

 

ביטחון וחירום:

 

 

 

ממונה ביטחון וחירום

רג'אא מסעוד

314

Rajam@arara-ara.muni.il  

מתאמת ישיבות למלחמה בסמים

מראם עקל

361

Marama@arara-ara.muni.il  

 

תברואה ורישוי עסקים:

 

 

 

תברואן ורישוי עסקים

זיאד יונס

321

Ziyady@arara-ara.muni.il  

רכזת רישוי עסקים

מרוות דאר סייף

320

mervats@arara-ara.muni.il  

 

מחלקת רווחוה

 

 

 

מנהלת מחלקה

כרימה מלחם

312

kareemam@arara-ara.muni.il  

מזכירה

אמיילה מסארווה

313

Aomela@arara-ara.muni.il  

ראש צוות סחר

ראש צוות סחר

355

Sahara@arara-ara.muni.il  

עובדת זכאות

אמל מרעי

347

Amalm@arara-ara.muni.il  

עובדת זכאות

ראופה שבלי

348

Raoofes@arara-ara.muni.il  

רכזת משפחתונים

ח'לוד מרעי

360

Kholoodm @arara-ara.muni.il